Samochody leasingowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. To bardzo dobra opcja dla tych, którzy nie chcę wydawać jednorazowo dużej kwoty, a chcą korzystać z nowoczesnej floty pojazdów.

Za tą opcja przemawia wiele korzyści, a najważniejsze z nich to duży wybór pojazdów, możliwość dopasowania raty, a opcja Santander leasing, to też możliwość załatwienie formalności bez wychodzenia z domu.

Jakie są zalety leasingu?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad skorzystaniem z opcji leasingu. To dobra opcja, która pozwala choćby na ograniczenie wypadku i dopasowanie do potrzeb. Decydują się na leasing nie trzeba posiadać wkładu własnego, a wysokość raty można łatwo sprawdzić, korzystając z wygodnych kalkulatorów na stronie. Ale to nie jedyne zalety, bo Santander leasing to też: 

  • minimum formalności;
  • wybór samochodów nowych i używanych;
  • możliwość odliczenia od podatku;
  • możliwość wykupu auta po skończonej umowie.

Znajdź wymarzone auto

Szeroki wybór pojazdów sprawia, że każdy z pewnością znajdzie to, które odpowiada jego potrzebom. W leasing można wziąć zarówno samochody nowe, jaki i używane a niesłabnącą popularnością cieszą się SUV-y. I nic w tym dziwnego, bo to nie tylko pakowane, ale też wygodne pojazdy. W ofercie są też samochody do 3,5 tony, które świetnie sprawdzą się w wielu firmach. Jeśli w ofercie nie ma interesującego nas modelu, to pracownicy mogą znaleźć go specjalnie dla Ciebie.

Czas to pieniądz

Nie da się ukryć, że w biznesie czas to pieniądz, dlatego właściciel działalności cenią sobie możliwość załatwiania spraw, bez wychodzenia z domu. I dlatego opcja, jaką jest Santander leasing to ograniczenie formalności do niezbędnego minimum, a także podpisać dokumenty bez wychodzenia z domu. Po ich akceptacji, można odebrać pojazd ze wskazanego miejsca, albo skorzystać z opcji dostawy pod wskazany adres. To wielka wygodna i rozwiązanie na miarę XXI wieku.