Zakup samochodu za gotówkę, szczególnie nowego, dla wielu osób jest nieosiągalny. Nic więc dziwnego, że kiedy komuś zamarzy się nowe auto, decyduje się na ofertę leasingu. Teraz w ten właśnie sposób można nabyć Hyundaia Elantrę, jeden z najbardziej cieszących się samochodów wśród pojazdów tej marki. 

Hyundai Elantra w leasingu

Zakup auta w leasingu to jeden z najskuteczniejszych sposobów finansowania tej transakcji. Klient ma prawo wyboru dogodnego dla niego okresu finansowania, nawet do 72 miesięcy. To właśnie ustalenie tego czasu jest po stronie klienta. Resztą zajmuje się bank. Dokładnie dokonuje zakupu, rejestracji i ubezpieczenia samochodu. Procedura leasingu jest bardzo prosta i przebiega w błyskawicznym tempie. Klient otrzymuje decyzję bez okazywania dokumentów finansowych i rejestrowych. Zaletą dostępnych ofert jest możliwość dopasowania typu raty (stała lub zmienna) do indywidualnych potrzeb. 

Hyundai Elantra – dlaczego właśnie to auto?

Kiedy przedsiębiorcy myślą o leasingu, bardzo często zastanawiają się nad Hyundaiem Elantrą. W zasadzie nie ma co się temu dziwić, kiedy pojazd oferuje tak atrakcyjne wyposażenie, wręcz trudno mu się oprzeć. Samochód ten jest niezwykle komfortowy i dostosowany do potrzeb osób chętnie wybierających się w długie podróże. Auto z silnikiem 1.6 MPI 123 KM świetnie sprawdza się zarówno w trasie, jak i w mieście, a nowoczesne wyposażenie gwarantuje przyjemną i wygodną jazdę. Asystent unikania kolizji czołowych z wykrywaniem pieszych i rowerzystów, asystent utrzymania pasa ruchu, automatyczne włączanie świateł, czujnik deszczu, to tylko niektóre z udogodnień przykuwających uwagę. Ten nowoczesny samochód wykończony w dobrym stylu, będzie godnie reprezentował każdą firmę i bez wątpienia dobrze jej służył. 

Teraz pod hasłem hyundai elantra leasing można znaleźć atrakcyjną ofertę finansową umożliwiającą zakup właśnie tego auta. Warto zapoznać się ze szczegółami, by już za chwilę móc stać się użytkownikiem tego niesamowitego pojazdu. Leasing na korzystnych warunkach to moc korzyści dla każdej firmy.