• O nas

shutterstock_1852558942-kopia.png
Sklep internetowy Super RC Modele zdalnie sterowane prowadzi wysyłkową sprzedaż zabawek zdalnie sterowanych. W naszej ofercie znajdziesz zdalnie sterowane samochody, drony, helikoptery, łodzie, samoloty, czołgi, maszyny budowlane i pojazdy specjalne. Wszystkie przedmioty oferowane w sklepie są magazynowane i wysyłane z Polski, niezwłocznie po złożeniu i opłaceniu zamówienia.
Sklep zawiera kompleksową ofertę przeznaczoną dla rodziców szukających zabawek zdalnie sterowanych dla swoich pociech - zarówno tych najmodszych jak i starszych oraz nastolatków. A poza tym... dorośli też lubią się bawić :). Z pewnością znajdziesz również coś dla siebie.
Pytania odnoście asortymentu i zamówień proszę kierować na sklep@superrc.pl lub korzystać z formularza na kartach produktów.
  • Sklep zamknięty

Sklep SuperRC Modele Zdalnie Sterowane zakończył swoją działalność. Dziękuję wszystkim klientom i subskrybentom newslettera za zaufanie.
Jednocześnie informuję, że okresy gwarancyjne i rękojmie na zakupione produkty pozostają w mocy do końca ich obowiązywania.

Pozdrawiam,
Właściciel
sklep@superrc.pl