• Zwroty i reklamacje

Zwroty


Dokonując zakupu w naszym sklepie zawsze możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki z produktem. Nie musisz podawać żadnego powodu.


mail-kopia-kopia-2-.png
1. Wyślij wiadomość e-mail.

Poinformuj nas o tym, że chcesz dokonać zwrotu. Wyślij jednoznaczne oświadczenie na adres sklep@superrc.pl podając swoje dane i wskazując co chcesz zwrócić.

dron-kopia(2).png
2. Spakuj i wyślij przesyłkę.

Po otrzymaniu oświadczenia niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby uzgodnić najbardziej dogodny dla Ciebie sposób zwrotu.
W odpowiedzi otrzymasz od nas adres magazynu na który będziesz musiał odesłać produkt. Produkty w naszym sklepie wysyłamy z więcej niż jednego magaznu, dlatego istotne jest, aby zwrot trafił do właściwego.
Pamiętaj, że koszt przesyłki pokrywa Kupujący.

mail-kopia-kopia-2-(1).png
3. Poczekaj na zwrot pieniędzy.

Na nadanie przesyłki masz 14 dni. Gdy dotrze już ona do magazynu niezwłocznie otrzymasz zwrot wpłaconych środków przy użyciu takiego sposob płatności, jaki wybrałeś kupując produkt.


 


Reklamacje


Jeśli uznasz, że produkt który otrzymałeś posiada wady możesz złożyć reklamację z tytułu rękojmi.


mail-kopia-kopia-2-(1).png
1. Wyślij email

Złóż reklamację wysyłając wiadomość na adres sklep@superrc.pl. Podaj nam swoje dane, wskaż produkt który chcesz zareklamować i opisz dokładnie co się stało. Dołącz również wyraźne zdjęcia wady.

paczka-kopia(4).png
2. Poczekaj na odpowiedź

Po otrzymaniu wiadomości rozpatrzymy reklamację w terminie 14 dni. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby uzgodnić satysfakcjonujące Cię rozwiązanie: obniżenie ceny, zwrot lub wymianę produktu na nowy.

Powyższe grafiki przedstawiają najważnie ogólne zasady z zagadnienia Zwrotów i Reklamacji w Sklepie online Super RC Modele zdalnie sterowane.
Szczegółowe zasady znajdują się w Regulaminie.