• Samochody zdalnie sterowane

Samochody zdalnie sterowane od lat są najlepszym wyborem dla naszych dzieciaków na zajmujący prezent, który nie zostanie po pierwszej zabawie rzucony w kąt. Samodzielnie jeżdżący po całym mieszkaniu, domu lub ogrodzie zachwyci najbardziej nawet najbardziej wymagającego brzdąca. Możliwość sterowania z pilota, joysticka, a w najciekawszych modelach nawet gestami dłoni na pewno przyniesie ogromną ilość radości i zajęcie na długie godziny.

Dla młodzieży i starszych dzieci znakomitym wyborem będą modele wspinaczkowe lub Monster Truck – imponujące możliwościami i niecodziennym wyglądem modele o równie niecodziennych rozmiarach, które w skali 1:10 lub 1:8 mają nawet powyżej 0,5 metra długości.

 

Samochody RC zasilane są z wbudowanych akumulatorów. Ładowanie odbywa się przez dołączoną ładowarkę sieciową lub przez USB. Czas ładowania zależy od pojemności akumulatorów zastosowanych w danym modelu. Od pojemności, masy i możliwości modelu zależy też całkowity czas działania – od 10-15 minut dla podstawowych modeli do 30 min dla droższych na jednym zestawie baterii. Zaraz, zaraz.. tylko 15 min zabawy? Tak – na jednym zestawie akumulatorów. A zestawów takich możemy mieć kilka, czy kilkanaście, a tym samym czas zabawy jest nieograniczony. Wymieniamy baterie i w drogę! Bez wymówek :).