• Rowerki dla dzieci

Rozwój ruchowy dziecka

Każdy maluch prędzej czy później potrzebuje rowerka — jest to nieodłączny element prawidłowego rozwoju ruchowego naszych dzieciaków. Rowerek stymuluje rozwój koordynacji ruchowej i pozwala zbudować zdrowe przyzwyczajenia do ruchu i wysiłku fizycznego.

Rowerki trójkołowe i pchane

Dla najmłodszych dzieci idealnym wyborem będą rowerki pchane, gdzie całkowitą kontrolę sprawuje rodzic. Ciekawym rozwiązaniem jest również połączenie rowerka ze spacerówką — będąc na spacerze i wioząc brzdąca w wózku, możemy kilkoma ruchami przemienić spacerówkę w pełnoprawny rowerek trójkołowy z pedałami w przednim kole. A jak tylko dziecko padnie ze zmęczenia, przemieniamy rowerek z powrotem w spacerówkę i jedziemy do domu.

Rowerek biegowy

Starsze dzieci zachwycone będą rowerkami biegowymi, czyli takimi posiadającymi kierownicę, koła i siodełko, ale pozbawione układu napędowego — rower biegowy napędzany jest przez dziecko odpychające się nóżkami od podłoża. Niezwykle ważne jest bezpieczeństwo dziecka — o bezpieczeństwo w otoczeniu zabawy dziecka musi zadbać sam rodzic, to bardzo ważne jest też wykonanie i jakość materiałów samego urządzenia. Rowerki renomowanych producentów mają gwarancję jakości materiałów użytych do produkcji zabawki, możemy mieć pewność, że rower pozbawiony jest ostrych krawędzi i wystających elementów, które mogłyby zranić nasze dziecko.

  • Sklep zamknięty

Sklep SuperRC Modele Zdalnie Sterowane zakończył swoją działalność. Dziękuję wszystkim klientom i subskrybentom newslettera za zaufanie.
Jednocześnie informuję, że okresy gwarancyjne i rękojmie na zakupione produkty pozostają w mocy do końca ich obowiązywania.

Pozdrawiam,
Właściciel
sklep@superrc.pl