• Maty edukacyjne

Maty rozwojowe dla dzieci

Maty edukacyjne przeznaczone dla niemowlaków. Już kilkutygodniowe maleństwo położone na macie otrzyma bodźce, które zdecydowanie pozytywnie wpłyną na jego rozwój. Dziecko położone na matę znajdzie się w otoczeniu specjalnie zaprojektowanych do tego celu akcesoriów, wspomagających poznawanie świata: poduszeczki o różnych kształtach, elementy o różnych fakturach, szeleszczące książeczki, kulki z dzwoneczkami w środku, bezpieczne lusterka. Nasz maluszek zacznie przyglądać się kształtom, chwytać w rączkę przedmioty o różnych właściwościach: twarde, miękkie, gładkie, włochate, szeleszczące, cicho dzwoniące, grzechoczące i stukające. To wszystko wykonane z atestowanych materiałów i tworzyw przeznaczonych do bezpiecznego kontaktu z nawet najmniejszymi dziećmi.

Zadbaj o rozwój swojego dziecka

Istnieje wiele badań wskazujących na związek prawidłowości rozwoju dziecka w pierwszych miesiącach życia z jakością bodźców, które otrzymuje. Zarówno zbyt mała jak i zbyt duża ich ilość nie jest wskazana. Na początku najważniejszy oczywiście jest kontakt z rodzicami, łagodny głos mamy głaszczącej po głowie jest najlepszym stymulantem słuchowym, a śmieszne miny robione przez tatę – wzrokowym. Bardzo ważne jest urozmaicanie tych zabaw i wplatanie w nie stopniowo nowych elementów, które dziecko powoli będzie poznawać. Używając do tego celu maty edukacyjnej, możemy stopniowo rozszerzać dostępny świat dla malucha, dokładając powoli nowe elementy do codziennej aktywności. Początkowo samo przełożenie niemowlaka z kołyski na kolorową matę będzie dla niego wielkim przeżyciem – z czasem będziemy dokładać kolejne akcesoria, uatrakcyjniając zabawę.

  • Sklep zamknięty

Sklep SuperRC Modele Zdalnie Sterowane zakończył swoją działalność. Dziękuję wszystkim klientom i subskrybentom newslettera za zaufanie.
Jednocześnie informuję, że okresy gwarancyjne i rękojmie na zakupione produkty pozostają w mocy do końca ich obowiązywania.

Pozdrawiam,
Właściciel
sklep@superrc.pl