• Domki dla lalek

Zabawka dla dziewczynki

Chłopcy marzą o domku na drzewie, a dziewczynki o domku dla lalek :). Wysokiej jakości domki pokaźnych rozmiarów wykonane z drewna, MDF i jakościowego tworzywa wyróżniające się dbałością o szczegóły. Kilkupiętrowe domki posiadają pomieszczenia i pokoje jak w prawdziwym domu: sypialnie, salony, pokoiki kawowe, garderoby, saloniki do zabawy i wypoczynku, łazienki, kuchnie i toalety. Znakomicie rozwijają wyobraźnię szczęśliwej posiadaczki, oferując narządzie do wielogodzinnych zabaw. Pomieszczenia wyposażone mogą być w maleńkie krzesełka, stoliki, miniaturowe szafy, komody, łóżka, niewielkich rozmiarów dywany, a nawet serwisy do herbaty. Oferta akcesoriów do domków dla lalek jest ogromna, a możliwości aranżacji i uzupełniania modelu domu dla lalek o rekwizyty jest nieograniczona.

Zabawka doskonale rozwijająca wyobraźnię

Zabawa w aranżacje domku i budowanie wielowątkowych scenariuszy wydarzeń, w których biorą udział jego mieszkańcy, jest znakomitym ćwiczeniem wyobraźni dziecka, zdolności koncentracji na jednym zadaniu, zdolności planowania oraz wykorzystywania posiadanych zasobów do zbudowania funkcjonalnego modelu. Dziecko dostaje możliwość wykreowania swojego miniaturowego świata, zgodnego ze swoimi wyobrażeniami i marzeniami.

Luksusowy prezent na który stać każdego

Domki dla lalek jako zabawka dla dzieci znane są już od bardzo dawna, a ich historia sięga czasów starożytnych. Znane są przykłady bogaty zdobionych domków pochodzące z rodów arystokratycznych w kulturze Europejskiej i na Bliskim Wschodzie. Kiedyś na taki luksusowy prezent dla dziewczynki mogły sobie pozwolić tylko bardzo bogate rodziny – dziś są dostępne dla każdego.

 

  • Sklep zamknięty

Sklep SuperRC Modele Zdalnie Sterowane zakończył swoją działalność. Dziękuję wszystkim klientom i subskrybentom newslettera za zaufanie.
Jednocześnie informuję, że okresy gwarancyjne i rękojmie na zakupione produkty pozostają w mocy do końca ich obowiązywania.

Pozdrawiam,
Właściciel
sklep@superrc.pl